Bestuur & Commissies - G en A Rolde

Ga naar de inhoud
Bestuur, Kader, enz.
FunctieNaamEmail
VoorzitterAnnemieke van Bolhuisavanbolhuis@gmail.com
SecretarisAnneke Meijermei.job@home.nl
PenningmeesterJohan Magnusgenarolde@gmail.com
Leden
Lilian Wekema




JuryledenAnneke Meijermei.job@home.nl

Marcia den Hartog
marciadenhartog@hotmail.com

Joukje Wientjesjoukjewientje@planet.nl

Iris Wierengairis_wierenga@hotmail.com

Lilian Wekemagenarolde@gmail.com

Jeroen Schut


Marrianne Laanstra


Janna Speelman




TrainersCarmen Stollengacarmenstollenga@hotmail.com

Ingrid van Vugtvan-vugtjes@home.nl

Marja Luykemarjaluyke@hotmail.com

Marcia den Hartogmarciadenhartog@hotmail.com

Berend Dijkhuisbedijkhuis@hotmail.com

Froukje de Graaf


Assistent
Kira Sipma



SponsorcommissieAnnemiek van Bolhuisavanbolhuis@gmail.com

André & Anneke Meijer

Jojanneke Danen-Bakker
jojannekebakker@home.nl

Harry van Bolhuis
avanbolhuis@gmail.com

Johan Magnus
jalmagnus@gmail.com

Lilian Wekema




Grote Club actieAnneke Meijer
mei.job@home.nl



EreledenKlaasje Hingstman-Muggen

Marga Smidt-Venhuizen

R. Smelt-de Boer

Teun Weitering



VriendLiesbeth Rietbergen



Copyright 2019 - G & A Rolde - Alle rechten voorbehouden
Terug naar de inhoud